Сущенко був у розробці ФСБ з 2015 року, - адвокат

Сущенко був у розробці ФСБ з 2015 року, - адвокат
Фото: ФСБ стежила за Романом Сущенком з 2015 року

Романа Сущенка прослуховували за санкцією російського суду

Незаконно заарештований в Росії український журналіст Роман Сущенко з 2015 року перебував під наглядом ФСБ. Про це адвокат журналіста Марк Фейгін розповів в інтерв'ю "Громадському".

Адвокат додав, посилаючись на матеріали слідства, що Сущенка прослуховували і записували за санкцією російського суду.

"Я розмовляв зі слідчим. Він сказав, що ми чекаємо результатів експертизи. Це ряд комплексних експертиз, комп'ютерно-технічна, фонографічна експертизи. Романа записували давно, з грудня 2015 року, коли він приїздив. На це давалася санкція судом. Це міститься в матеріалах справи. Ми бачили арештну справу. Ми з Романом прочитали, як довго він був у розробці", - розповів Фейгін.

Адвокат повідомив, що він і його підзахисний ознайомилися з результатами експертиз, але з жодною не погодилися.

"Ми скрізь писали свої заперечення. Жодне з клопотань не було задоволене", - зазначив він.

На думку Фейгіна, незважаючи ні на що, слідство просувається.

"Чим більше проходить часу, тим краще ми розуміємо, яку стратегію обрало слідче управління ФСБ. Це допомагає нам у вирішенні низки процесуальних питань", - стверджує адвокат.

Нагадаємо, Слідче управління Федеральної служби безпеки Росії відмовилося долучити до справи українського журналіста Романа Сущенка довідку Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся