ru ua

"Сумигаз Збут": 60% учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили кошти для подальшої оплати

"Сумигаз Збут": 60% учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили кошти для подальшої оплати Газовий вентиль (dtek.com)

Учасниками акції стали 2715 споживачів газу у Сумській області

На 1 травня майже 1,7 тис. учасників акції "Твоя енергонезалежність" у Сумській області перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в "Сумигаз Збуті". Це понад 60% клієнтів компанії, які взяли участь в акції. Надалі ці кошти клієнти використають для оплати спожитого газу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Через теплі погодні умови та зниження в опалювальний сезон ціни на газ нижче акційної, не всі споживачі вичерпали свій запас блакитного палива. Тому починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua доступний функціонал, який дозволяє направити ці кошти на оплату поточного споживання або повернути на картковий рахунок", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі розказали, що для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу компанії contact@smgaszbut.104.ua заяву встановленого зразка.

"Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції "Твоя енергонезалежність" розміщений за цим посиланням. Ми зможемо оперативно повернути кошти відразу як отримаємо вашу заяву. Перевірити інформацію про повернення коштів у будь-який момент за допомогою онлайн сервісів 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (0542) 76-73-04", - йдеться у повідомленні.

Компанія закликає учасників акції визначитися із залишком коштів найближчим часом.