У Сумській області прикордонники відвернули спробу крупної контрабанди в РФ

НовиниНадзвичайні події    24.06.2017 - 17:56
Фото: прикордонники (УНІАН)
Фото: прикордонники (УНІАН)

Двоє українців намагалися перевезти 3 тонни м'ясопродукції

У Сумській області прикордонники припинили спробу крупної контрабанди м'ясопродукції на територію Російської Федерації (РФ). Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Прикордонники Сумського загону у рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції "Кордон-2017" припинили спробу незаконного переміщення через російсько-український кордон великої партії м'ясопродукції. Порушенню завадив прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби в Краснопільському районі", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, прикордонний патруль на напрямку між українським населеним пунктом Степок і російським Прілісся неподалік від кордону затримав трактор української реєстрації з причепом і двох громадян України.

Так, чоловіки не мали при собі жодних документів, що засвідчують особистість. У причепі транспортного засобу вартові кордону виявили вантаж м'ясної продукції.

altaltalt
 

Фото: двоє українців намагалися перевезти 3 тонни м'ясопродукції

Повідомляється, що зараз трактор разом з вантажем м'яса, загальна вага якого досягає 3 тонни, доставлені в прикордонний підрозділ, у встановленому порядку буде передано представникам фіскальної служби.

Правопорушниками виявилися жителі одного з населених пунктів прикордоння. За спробу незаконного перетину державного кордону України обом чоловікам доведеться відповідати у суді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України виявила порушення працівниками Державної прикордонної служби України прав затриманих за адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top