ru ua

Суд затягує розгляд справи про конфіскацію коштів "Свободи", - НАЗК

Суд затягує розгляд справи про конфіскацію коштів "Свободи", - НАЗК Фото: НАЗК

Суд в черговий раз переніс розгляд справи про кошти "Свободи"

Дарницький районний суд Києва затягує розгляд справи про конфіскацію коштів політичної партії "ВО "Свобода". Про це йдеться в повідомленні Національного агентства з питань запобігання корупції в Facebook.

"Суддя Дарницького районного суду Києва вдруге перенесла розгляд адміністративного провадження про притягнення до адміністративної відповідальності головного бухгалтера політичної партії "ВО "Свобода". Проігнорувавши той факт, що 6 вересня цього року закінчується строк стягнення коштів за протоколом НАЗК", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, справу було відкрито на підставі протоколу про порушення порядку отримання внеску в підтримку політичної партії. Загальний розмір внеску, який підлягає конфіскації, становить 2 млн 357 тис. гривень. У судовому засіданні суддя оголосила про відсутність відповідача і наявність клопотання про перенесення розгляду у зв'язку з його хворобою.

"НАЗК вважає, що таким чином робиться все, щоб затягнути розгляд справи", - йдеться в повідомленні.

НАЗК: Справа щодо конфіскації коштів «ВО «Свобода» затягується судом Суддя Дарницького районного суду м. Києва вдруге п...

Опубліковано Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК 4 вересня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК вимагає конфіскувати у "Свободи" понад 2 млн гривень. У звіті партії виявили порушення порядку отримання внеску.