Суд надав слідчим доступ до банківської скриньки Шеремета

НовиниНадзвичайні події    23.08.2016 - 01:51
Фото: слідчим надали доступ до банківської скриньки Павла Шеремета
Фото: слідчим надали доступ до банківської скриньки Павла Шеремета

Посадовим особам банку наказано забезпечити тимчасовий доступ до речей і документів загиблого журналіста

Печерський районний суд міста Києва дозволив надати слідчим доступ до банківського сейфу загиблого 20 липня журналіста Павла Шеремета. Про це йдеться в постанові суду від 2 серпня, опублікованому в єдиному реєстрі судових рішень.

"Клопотання слідчого слідчої групи Головного слідчого Управління Національної поліції України Чепіги А. В., погоджене заступником начальника відділу Генеральної прокуратури України Шевченком А. Г. про тимчасовий доступ до речей та документів задовольнити", - сказано в постанові.


У документі повідомляється, що слідчим дозволяється тимчасовий доступ до речей і докентів, які містяться у клітинці "Сбербанку Росії".

"Надати слідчому слідчої групи ГСУ НП України капітану поліції Чепізі Андрію Васильовичу або іншим слідчим слідчої групи ГСУ НП України, право тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та зберігаються у Київському відділенні № 39 АТ "Сбербанк Росії" за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10, з метою їх вилучення", - йдеться в постанові.

Крім того, посадовим особам банку наказано забезпечити тимчасовий доступ до речей і документів зазначеній в ухвалі особі та надати їй можливість вилучити зазначені в постанові документи в копіях.

Нагадаємо, у Національної поліції є чотири версії вбивства журналіста Павла Шеремета, і зараз головне завдання полягає в тому, щоб визначити одну версію вбивства як основну.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся