ua en ru

Суд підтвердив скасування результатів конкурсу на частоти для "5 каналу" і "ТВі" звернувся до ГПУ про порушення справи

Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням від 30 серпня 2010р. підтвердив скасування результатів конкурсу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, проведеного у січні 2010 р., на вільні частоти та визнав нечинними ліцензії 5-го каналу і ТВі. Про це повідомив "5 канал".

Рішення оголосив головуючий суддя Анатолій Денісов, розглянувши апеляційні скарги ТВі і 5-го каналу у справі за позовом телеканалів НТН і "Ентер фільм" проти Нацтелерадіо. Суд задовольнив апеляційні скарги частково, скасувавши постанову Окружного адміністративного суду міста Києва та ухваливши нову.

Суддя відзначив, що це вирішення Апеляційного суду може бути оскаржене відповідно до закону у Вищому адміністративному суді України.

Крім рішень Нацтелерадіо про результати конкурсу, суд визнав недійсним рішення про його оголошення. Єдиною підставою для рішення апеляційного суду стали незаконні і протиправні, з явними порушеннями, на його думку, дії з боку Національної ради. Тому суд виніс окрему ухвалу до Генеральної прокуратури України (ГПУ) про порушення кримінальної справи проти винних осіб.

Нагадаємо, 8 червня 2010 р. Окружний адміністративний суд Києва задовольнив вимоги за позовом групи телеканалів «Інтер». Таким чином, було оскаржено рішення Нацтелераціо від 27 січня 2010 року про виділення Тві і «5 каналу» частот віщання.