Суд переніс розгляд позову НБУ про незаконність відсторонення Рожкової на 15 травня

П'ятниця 11 травня 2018 10:46
Суд переніс розгляд позову НБУ про незаконність відсторонення Рожкової на 15 травня
Фото: Катерина Рожкова (НБУ)

Засідання було перенесено у зв'язку з повідомленням про "замінування" будівлі суду

Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги Національного банку України (НБУ) на тимчасову заборону заступнику голови НБУ Катерині Рожкової виконувати свої посадові обов'язки на 15 травня. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як повідомляється, регулятор оскаржив рішення Дарницького районного суду про тимчасову заборону заступнику голови НБУ Катерині Рожкової брати участь в роботі і засіданнях правління Національного банку, а також вчиняти будь-які дії, пов'язані з виконанням своїх службових повноважень до вирішення спору по суті. Відповідну постанову суд прийняв 26.12.2017 по справі за позовом народного депутата Ігоря Луценка.

З метою якнайшвидшого відновлення повноцінної діяльності Правління Національний банк 25 квітня 2018 звернувся зі скаргою в Апеляційний суд міста Києва. Однак сьогодні під час судового засідання надійшло повідомлення про "замінування" будівлі Апеляційного суду, і суд був змушений перенести засідання на 15 травня 2018 року.

 

#commentary У відповідь на запити ЗМІ прес-служба Національного банку повідомляє: Сьогодні, 10 травня 2018 року,...

Опубліковано Національний банк України 10 травня 2018 р.

Нагадаємо, Національний банк України вважає рішення Дарницького суду Києва про відсторонення від посади заступника голови НБУ Катерини Рожкової незаконним.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся