ru ua

Суд скасував рішення про арешт активів компанії "Яблуневий дар"

Печерський районний суд Києва скасував раніше прийняте рішення про арешт активів компаній "Танк Транс" і "Яблуневий дар". Рішення про звільнення з-під арешту майна компаній було прийнято 8 вересня цього року.

Тепер компанія має право вільно розпоряджатися майном, на яке був накладений арешт.

Суд скасував рішення про арешт активів компанії "Яблуневий дар"

Приводом для судових розглядів стали фінансові зобов'язання "Дельта Банку" перед Державною іпотечною установою. За даними слідства, "Дельта Банк" виступив кредитором компаній "Танк Транс" та "Яблуневий дар" на суму 110 млн євро. Частково поручителем за цими кредитами виступив безпосередньо пан Барщовський. Однак, з часом банк втратив фінансову стабільність і звернувся в Державну іпотечну установу, яка надала банку 1.41 млрд грн. Запорукою цього кредиту стали борги компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс". Втім, юристи "Танк Трансу" і особисто власник компанії Тарас Барщовський відразу ж взялися за оскарження цього арешту.

Власник компаній Тарас Барщовський вважає, що конкуренція на ринку повинна бути чесною. За різними оцінками, "Яблуневий дар" займає 60% ринку концентрованих соків. Єдиними конкурентами, в Україні, Барщовський вважає австрійців і чехів, що володіють фабрикою у Вінниці.