Суд випустив з-під варти обвинуваченого у створенні ЛНР Корсунського

НовиниНадзвичайні події    10.10.2016 - 13:59
Фото: Сергій Корсунський
Фото: Сергій Корсунський
Прокуратура направила в суд обвинувачення щодо "міністра" ЛНР ФСБ затримала в Ростові "голову парламенту" ЛНР, - джерело

Суд звільнив Корсунського від кримінальної відповідальності

Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності та випустив з-під варти Сергія Корсунського, якого звинувачували у створенні так званої "Луганської народної республіки" (ЛНР). Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, повідомляє "Громадське".

"Згідно пояснень прокурора встановлено, що в ході досудового розслідування не було встановлено жодних фактів вчинення Корсунським С.О. інших злочинів, окрім участі в терористичній організації. При цьому Корсунський С.О. добровільно повідомив правоохоронним органам про діяльність терористичної організації ЛНР, та сприяв розкриттю злочинів терористичної організації ЛНР", - йдеться в ухвалі суду. 

Загалом Корсунський пробув 8 місяців у слідчому ізоляторі Служби безпеки України у Києві. Зазначається, що Корсунський визнав свою вину частково.

 

Фото: ухвала суду щодо звільнення Корсунського

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у лютому 2016 року Шевченківський суд Києва обрав запобіжний захід екс-ватажку луганських бойовиків Сергію Корсунському.

Читайте в розділі

У Києві затримали главу громадської організації за вимагання 10 тис. доларів

У результаті землетрусу в Італії постраждали 8 людей

В Одесі сталося масштабне ДТП, є загиблі

On Top