Суд залишив Краснова під вартою до 22 серпня

НовиниНадзвичайні події    19.07.2016 - 17:22
Фото: Станіслав Краснов
Фото: Станіслав Краснов

Краснов підозрюється у державній зраді

Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду столиці щодо подовження терміну утримання під вартою для голови громадської організації "Громадянський корпус Азов - Крим" Станіслава Краснова до 22 серпня. Про це йдеться у повідомленні Апеляційного суду Києва у Facebook.

Як зазначається, сьогодні, 19 липня 2016 року, колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва було розглянуто апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Краснова С. О., на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 червня 2016 року, якою відносно підозрюваного Краснова С. О. продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів до 22 серпня 2016 року.


"Заслухавши пояснення та доводи сторін, дослідивши матеріали кримінального провадження, колегія суддів постановила: ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 червня 2016 року - залишити без змін; апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Краснова С.О. - залишити без задоволення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ніч з 27 на 28 лютого голова Громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був затриманий після того, як він сховав у схованці під Києвом вибухівку. Наразі Краснова підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") Кримінального кодексу України.

On Top