ru ua

Суд зобов'язав "Рокитнянський гранітний кар'єр" виплатити банку Фірташа 76,9 млн грн

Суд зобов'язав "Рокитнянський гранітний кар'єр" виплатити банку Фірташа 76,9 млн грн Український бізнесмен Дмитро Фірташ

Київський апеляційний господарський суд зобов'язав ТОВ "Рокитнянський гранітний кар'єр" (РГК) виплатити 76,899 млн грн ПАТ "Комерційний банк "Надра", який належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу. Про це повідомляє прес-служба суду.

Так, рішення про задоволення позову банку "Надра" було прийнято ще 22 жовтня 2014 р. На користь банку "Надра" суд стягнув з РГК 72 млн грн заборгованості за кредитом, 3,718 млн грн заборгованості за нарахованими та несплаченими відсотками, 1,1 млн грн заборгованості за простроченими відсотками. Крім того було нараховано 1,870 тис. грн пені, 31,429 грн 3% річних та 73,034 тис. грн судового збору в державну казну.

Не погоджуючись з зазначеним рішенням, РГК звернувся в Київський апеляційний господарський суд з апеляційною скаргою.

"Колегія суддів своєю постановою від 23.03.2015 підтримала рішення Господарського суду Київської області, визначивши, що апеляційна скарга заявника задоволенню не підлягає", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, в березні 2015 р. Вищий господарський суд України підтвердив рішення Господарського суду Києва про стягнення з банку "Надра" на користь Державної іпотечної установи (ДІУ) 228,14 млн грн відсотків за кредитним договором.