Суд наклав арешт на ТМ Medoff компанії "Союз-Віктан"

Суд наклав арешт на один з флагманських брендів компанії "Союз-Віктан" - ТМ Medoff, що належить зараз британському підприємцеві Нілу Сміту. Останній заявив, що готовий відстоювати свої інтереси в міжнародних судах, повідомляє видання "Комерсант-Україна".

Згідно з повідомленням прес-служби "Кримської горілчаної компанії" (КВК), 22 червня Господарський суд Києва наклав арешт на ТМ Medoff. З позовної заяви "Родовід Банку", опублікованого в державному реєстрі судових рішень, випливає, що, крім ТМ Medoff, вартість якої оцінюється в 119,5 млн грн, позивач домагається права власності на ТМ "Винодел", "На березових бруньках", а також на векселі "Союз-Віктану" і товари заводу марочних вин і коньяків "Коктебель". Загальна сума позовних вимог "Родовід Банку" до "Союз-Віктану" складає 396,86 млн грн.

Нагадаємо, що бенефіціаром ТМ Medoff і КВК є британський бізнесмен Ніл Сміт, який в 2011 р. через маловідому люксембурзьку інвестиційну компанію Eastern Beverage Company SA придбав колишні флагманські бренди "Союз-Віктану".

До середини 2008 р. "Союз-Віктан" був одним з лідерів алкогольного ринку України і Росії з річним оборотом понад 400 млн дол Однак в 2009 р. компанія оголосила себе банкрутом. В цьому ж році компанія заявила, що припиняє свою діяльність на ринках України та Росії. Загальний кредитний портфель групи оцінювався в 170-200 млн дол. Серед її основних кредиторів числилися українські "ОТП Банк", "Дочірній банк Сбербанку Росії" та "Альфа-банк".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся