ru ua

Суд заарештував заступника глави Одеського НПЗ, - Луценко

Суд заарештував заступника глави Одеського НПЗ, - Луценко Фото: затримання підозрюваного в Борисполі

Підозрюваному призначено можливість вийти на свободу під заставу в розмірі 15 млн гривень

Суд помістив під варту затриманого напередодні ключового фігуранта у "справі Курченка", призначивши йому можливість вийти на свободу під заставу в розмірі 15 мільйонів гривень. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у своєму Facebook.

Він нагадав, що в п’ятницю, 21 квітня 2017 року, в м. Бориспіль прокуратурою Одеської області було затримано заступника генерального директора ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" Веремієва, який відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів.

"За даними слідства, під керівництвом вказаної особи на Одеському нафтопереробному заводі в часи Януковича оформлено фіктивний вивіз у порядку реекспорту через ТОВ "Лагуна-Рені" понад 700 тис. тонн світлих нафтопродуктів, які фактично реалізовано підконтрольними злочинній організації фіктивними підприємствами на території України без сплати обов’язкових митних платежів та зборів. Внаслідок таких дій до Державного бюджету України не надійшло податків на суму понад 2,1 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

Луценко також додав, що "сьогодні суд заарештував підозрюваного із можливістю застави в 15 млн гривень".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Борисполі правоохоронці затримали одного з заступників гендиректора ПАТ "Одеський НПЗ", якого підозрюють в організації фіктивного вивезення нафтопродуктів через нафтопереробний завод.