Суд арештував затриманого на хабарі голову Кілійської РДА Одеської області

НовиниНадзвичайні події    15.05.2017 - 17:14
Фото: арешт
Фото: арешт

Судом підозрюваним визначено розмір застави у 1 млн гривень кожному

Суд сьогодні, 15 травня 2017 року, взяв під варту голову Кілійської районної державної адміністрації та його спільницю – головного спеціаліста державного органу. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"За клопотанням прокуратури Одещини судом 15 травня взято під варту голову Кілійської районної державної адміністрації та його спільницю – головного спеціаліста державного органу. Судом підозрюваним визначено розмір застави у 1 млн грн кожному", - сказано у повідомленні.

 

За клопотанням прокуратури Одещини судом 15 травня взято під варту голову Кілійської районної державної адміністрації та...

Опубліковано Ларисою Сарган 15 травня 2017 р.

Нагадаємо, 12 травня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що на хабарі затримано голову Кілійської районної державної адміністрації Одеської області. Він розповів, що чиновника підозрюють у незаконному продажі прав на земельні ділянки біля Дунаю.

"Встановлено, що фахівець вимагала понад 2 тис. доларів неправомірної вигоди від особи за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 га. Працівник державного органу повідомила, що всі дії і суму вона узгодила з керівником райдержадміністрації", - зазначили в обласній прокуратурі.

On Top