Суд заарештував цінні папери та корпоративні права медіахолдингу Курченка

НовиниФінанси    28.12.2017 - 13:07
Фото: суд продовжує арештовувати активи Курченка (metalist.ua)
Фото: суд продовжує арештовувати активи Курченка (metalist.ua)

Також заарештовано частину нерухомості та права на інтелектуальну власність

Печерський районний суд заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частина нерухомого майна бізнесмена-втікача часів екс-президента Віктора Януковича Сергія Курченка. Про це свідчить рішення суду, яке зареєстроване в Єдиному реєстрі.

Як випливає з матеріалів суду, група прокурорів і слідчих Генеральної прокуратури, що здійснюють розслідування відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом, клопотали про арешт коштів компанії "Український медіа-холдинг", кінцевим бенефіціаром якої є згаданий бізнесмен.

Своє клопотання правоохоронці мотивували тим, що зазначені активи можуть бути долучені до речовим доказам, оскільки у слідства є всі підстави стверджувати, що ці кошти і все, що на них було придбано, отримано незаконним шляхом. Крім того, обвинувачі заявили, що факт погашення 160 млн доларів кредиту, наданого державним "Укрексімбанком" однієї з компаній холдингу, є нічим іншим як фактом легалізації незаконно отриманих коштів.

Крім того, слідчі вказували на ризик втрати цих активів і на те, що в разі доведеності їх незаконного походження, вони підлягають процедурі спецконфискации.

Суд, вивчивши надані правоохоронцями документи, задовольнив клопотання слідчих і прокурорів ГПУ і наклав арешт на корпоративні, інтелектуальні права, а також на частину нерухомого майна, що належить холдингу.

Відзначимо, що в "Український медіа-холдинг" входить безліч видань і телеканалів, зокрема, "Кореспондент", "Комсомольская правда в Україні" і телеканал "МІ".

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відреагувала на заяву екс-регіонала-втікача Сергія Курченка про купівлю у президента України Петра Порошенка медіа-холдингу UMH group за 400 млн доларів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ вже перевіряє цю інформацію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top