ru ua

Суд заарештував нафтопродукти Курченко, які зберігаються на потужностях "Укртранснафтопродукту"

Суд заарештував нафтопродукти Курченко, які зберігаються на потужностях "Укртранснафтопродукту" Фото: Сергій Курченко

Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратура України і заарештував нафтопродукти українського бізнесмена Сергія Курченка, які зберігаються на потужностях компанії ДП "Укртранснафтопродукт". Про це йдеться в рішенні суду від 30 липня 2015 р.

Так, суд заарештував 7 вагонів-цистерн і 9,69 тис. тонн нафтопродуктів, розміщених в резервуарах на території нафтобази ТОВ "Схід" у Київській області; 9,621 тис. тонн бензину марки А-95, які зберігаються в резервуарах припортової нафтобази ТОВ "Всеукраїнський промисловий союз" у М.херсоні; 1,18 тис. тонн газового конденсату та 59,617 тис. тонн бензину марки А-95 на території "Одеського нафтопереробного заводу" і нафтопродукти в обсязі 9,531 млн куб. м, які знаходяться на території Херсонської нафтоперевалочного комплексу "Всеукраїнський промисловий союз".

Арешт був накладений у рамках розслідування ГПУ за фактом привласнення державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем службовими особами ДП "Укртранснафтопродукт" за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України (ГПУ) розслідує отримання 800 тис. дол. від бізнесмена Сергія Курченка суддями Апеляційного суду Києва.