ua en ru

Суд заарештував Єфремова

Суд заарештував Єфремова

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці або заставу в сумі 3 тис. мінімальних зарплат лідеру фракції Партії регіонів у Верховній Раді 7 скликання Олександру Єфремову. Таке рішення суд прийняв на засіданні в понеділок, передає кореспондент РБК-Україна.

"Клопотання слідчого... задовольнити",- заявила суддя Олеся Батрин.

Суд прийняв таке рішення тому, що визнав аргументи і докази зазначені у клопотанні прокурора достатніми. Суд зобов'язав Єфремова у разі внесення застави дотримувати всі правила запобіжного заходу у вигляді застави. Зокрема, з'являтися за викликом слідчого, здати закордонний паспорт.

Також суд заборонив Єфремову спілкуватися з народними депутатами 7 скликання.

Нагадаємо, влітку 2014 р. СБУ почала перевірку Олександра Єфремова на причетність до фінансування сепаратистів у Луганській області.

На початку січня 2015 р. ГПУ ініціювала досудове розслідування причетності Олександра Єфремова і нардепа від "Опозиційного блоку" Наталії Королевської до фінансування бойовиків на Донбасі.

14 лютого 2015 р. ГПУ спільно з СБУ затримала Єфремова.

Сам Єфремов вважає кримінальне провадження, яке відкрили проти нього, надуманим. "Мене звинувачують в тому, що... 16 січня 2014 р. під час пленарного засідання Ради, відповівши на питання голови лічильної комісії, я вплинув на порядок денний", - заявив Єфремов на засіданні суду 16 лютого 2015 р.