ru ua

Будівництво житла для воїнів АТО на Потєхіна до Голосіївського парку не має відношення, - директор

Будівництво житла для воїнів АТО на Потєхіна до Голосіївського парку не має відношення, - директор Фото: Борис Дробот (скринщот видео youtube.com Укринформ)

Незважаючи на це, будівельна фірма взяла на себе низку зобов'язань для зменшення антропогенного навантаження на парк

Будівництво житла для воїнів АТО на вулиці Потєхіна в Голосіївському районі не має ніякого відношення до національного парку - об'єкт відділений від парку міською дорогою. Про це в інтерв'ю виданню "Наш Київ" заявив директор парку Борис Дробот.

За словами Дробота, ділянка СБУ, на якій почалося будівництво житлового комплексу, юридично не має стосунку до парку.

"Ось там ця ділянка (показує в напрямку вулиці Потєхіна, - прим. ред.). Юридично вна до нас не має ніякого відношення: від парку вона відділений дорогою. Парк - з одного боку, ділянка СБУ - з іншого", - зазначив Борис Дробот.

За словами директора, незважаючи на це, будівельна фірма взяла на себе низку зобов'язань для зменшення антропогенного навантаження на парк.

"Забудовник взяв на себе зобов'язання відвести дощову каналізацію, яка зараз не відведена. Для нацпарку це плюс. Узяв зобов'язання відновити огорожу і з боку Потєхіна, і з боку ВДНГ, промаркувати велосипедні та пішохідні маршрути в парку. Я не можу сказати, що підтримую забудову, але можу сказати професійно: забудовник здійснює комплекс заходів, які суттєво зменшують антропогенне навантаження на парк", - заявив Дробот.

Також він зазначив, що "активісти втягують нацпарк у всі конфлікти, які біля нього існують".

"Активісти втягують нацпарк у всі конфлікти, які є біля нього. Але ми маємо велику кількість інших - дійсно проблемних - ділянок у Києві, де забудовник влазить в ліс і в межі нацпарку, вирубує дуби: наприклад, як це було в урочищі Бичок. Так чинять і на Теремках, і з боку Ірпеня, Гостомеля, де в нацпарк лізе житлова забудова, і ніхто туди не йде мітингувати", - зазначив Дробот.

Він додав, що зараз на Потєхіна конфлікт перейшов у площину: хтось з громади за, інші - проти.

Як відомо, на Потєхіна в Голосіївському районі столиці представники деяких політичних партій ледь не побилися з місцевими жінками, які вийшли на підтримку будівництва житлових будинків, частина квартир в яких буде передано воїнам АТО.