Будівництво заводів по газифікації вугілля в Україні може розпочатися вже в 2013 р., - Макуха

Будівництво заводів по газифікації вугілля в Україні може розпочатися вже в наступному році. Про це повідомив заступник мінстра енергетики та вугільної промисловості України Володимир Макуха, передає кореспондент РБК-Україна.

"Будівництво заводів по газифікації вугілля розпочнеться вже в наступному році, якщо будуть вирішені всі питання з документацією", - повідомив Макуха.

Він нагадав, що до кінця 2012 р. мають бути підписані договір з генеральним підрядчиком, кредиторська і гарантійна угоди. Макуха також повідомив, що генеральним підрядчиком виступить компанія з Китаю.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наприкінці листопада підпише кредитну угоду за проектом будівництва заводів з газифікації вугілля в Луганській, Донецькій та Одеській областях.

Нещодавно Україна підписала протокол про співробітництво з Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки щодо відкриття спеціальної кредитної лінії та залучення кредитних ресурсів на загальну суму більше 3,5 млрд дол. США для реалізації проектів газифікації вугілля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся