Будівництво "Стіни" на кордоні з РФ виконано на 10,5%, - Держприкордонслужба

Будівництво "Стіни" на кордоні з РФ виконано на 10,5%, - Держприкордонслужба
Фото: проект "Стіна" виконаний на 10,5%

Терміни завершення планується змістити з 2017 на 2020

Інженерна споруда "Стіна" на українсько-російському кордоні виконана на 10,5%. Про це РБК-Україна повідомили в Державній прикордонній службі у відповідь на запит.

"Відповідно до Плану заходів, загальна сума коштів Державної прикордонної служби України становить 4 019,5 млн грн. У цей час обсяг робіт виконаний на 422,8 млн грн, що становить 10,5%", - сказано в повідомленні.

У відповіді на запит повідомляється, що в 2016 році відповідно до закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" на проект "Стіна" заплановано виділення 200 млн гривень.


"У зв'язку з обмеженим фінансуванням був оброблений проект розпорядження про внесення змін до розпорядження Кабміну № 439-р "Про затвердження плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції і Автономної Республіки Крим", яким передбачається завершення робіт по проекту в 2020 році", - повідомили в прикордонній службі.

Нагадаємо, на початку вересня 2014 року повідомлялося, що Україна запускає проект під назвою "Стіна" для зміцнення кордону з Росією.

Згідно з урядовим рішенням, "Стіна" повинна бути побудована протягом 3 років. Активні роботи повинні були початися в кінці 2014 року після завершення тендеру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся