Будівництво ГЕС в Карпатах буде зупинено, - голова Івано-Франківської ОДА

П'ятниця 16 березня 2012 16:25

Будівництво дереваційних гідроелектростанцій в Карпатах буде зупинено через шкоду, яку вони можуть завдати навколишньому середовищу. Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації (ОДА) Михайло Вишиванюк, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, вже підписане розпорядження про призупинення будівництва ГЕС у Верховинському районі області на річці Черемош.

"Ми прийшли до висновку призупинити там будівництво дереваційної ГЕС на Черемоші. Оскільки власники-інвестори мають рішення сесії, дозвіл, створено робочу групу з фахівців, експертів, на основі висновків якої буде прийнято остаточне рішення. Але попередньо є всі підстави сказати, що ці речі робити в Карпатах неприпустимо. Ніяких дереваційних ГЕС в горах Карпатах будуватися не буде", - заявив Вишиванюк.

За словами голови ОДА, рішення викликане тим, що в Карпатах через подібне будівництво може загинути цілий ряд риби, занесеної у Червону книгу. "Та кількість електроенергії, що би мала вироблятися на тій ГЕС, буде незначною, у порівнянні з нанесеною шкодою", - додав Вишиванюк.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся