Будівництво Бескидського тунелю подолало позначку 1,3 км, - "Укрзалізниця"

Будівництво Бескидського тунелю подолало позначку 1,3 км, - "Укрзалізниця"
Фото (LB.ua): Бескидський тунель

Довжина двоколійного тунелю складе 1,765 км

На гірському перевалі в Карпатах, на перегоні Бескид-Скотарське, цілодобово тривають роботи з будівництва двоколійного Бескидського тунелю: станом на 6 липня будівельники вже пройшли 1308 метрів верхнього уступу. Про це з посиланням на департамент шляху держадміністрації залізничного транспорту України повідомили у прес-центрі УЗ.

Дана робота - проходка (вибірка гірської породи для створення штучної порожнечі) - найскладніший етап будівництва цього важливого об'єкту. На темпи виконання робіт впливає характер гірської породи.

Після закінчення проходки тунелю фахівцями ПрАТ "БА Інтербудмонтаж України" залізничники прокладуть колії, мережі зв'язку та електрифікують цю ділянку.

Згідно з основними техніко-економічними показниками проекту, довжина тунелю становитиме 1,765 км, ширина - 10,5 м, висота - 8,5 м. Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Новий тунель будується на відстані 30 метрів від існуючого.

Нагадаємо, що роботу з будівництва нового Бескидського тунелю розпочато 29 жовтня 2013 р. Закінчити планується в I кварталі 2017 року.

Тунель буде обладнаний сучасними приладами робочого та аварійного освітлення, вентиляцією, відеоспостереженням, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів, а також постійним моніторингом внутрішнього стану, засобами пожежної безпеки та системою антикорозійного захисту.

Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також більше 60% транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

Нагадаємо, в середині квітня повідомлялося, що Бескидський тунель побудований більш ніж на половину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся