Країни G7 закликали припинити блокаду Донбасу

Країни G7 закликали припинити блокаду Донбасу
Фото: країни G7 закликали припинити блокаду Донбасу

Згідно з заявою, блокада Донбасу загрожує прогресові, якого Україна досягла в минулому році

Країни "Великої сімки" закликали українську владу зробити все можливе для припинення блокади Донбасу. Заяву було опубліковано в Facebook Посольства Італії в Києві.

Згідно з заявою, блокада Донбасу загрожує прогресові, якого Україна досягла в минулому році, а також енергетичній безпеці мільйонів громадян. Тому "Велика сімка" закликає всі сторони конфлікту якомога швидше припинити блокаду.

"Ми закликаємо всі задіяні сторони піклуватися про загальне благо, і розблокувати залізні й автомобільні дороги для законної торгівлі", - йдеться у заяві.

Також "Велика сімка" закликає українських політиків подбати про створення прозорої структури для поставок енергоресурсів.

"Ми також закликаємо українську владу створити прозору і підконтрольну структуру для поставок енергоресурсів і зміцнити впевненість у тому, що комунальні служби експлуатуються на благо суспільства. Що ще важливіше, уряду необхідно модернізувати заводи і провести важливі реформи для забезпечення довгострокової безпеки енергопостачання країни", - говориться у заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерт розповів про причини дефіциту вугілля антрацитової групи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся