У сутичках із ліво-радикалами в Берліні поранено 123 поліцейських

НовиниНадзвичайні події    10.07.2016 - 18:51
Фото: сутички в Берліні
Фото: сутички в Берліні

Були затримані 86 найбільш агресивних мітингарів

Загалом 123 берлінські поліцейські отримали різні поранення під час сутичок з учасниками акції протесту лівих радикалів, що відбулася напередодні в столиці Німеччини Берліні. Про це 10 липня повідомила прес-служба поліції міста, передає DW.

За даними правоохоронців, акція стала "найагресивнішою та найбільш насильницькою демонстрацією за останні п'ять років".

Багатьох із задіяних 1800 службовців обкидали камінням та пляшками. Крім того, були затримані 86 найбільш агресивних мітингарів, йдеться у повідомленні відомства. Затримані перебувають під вартою, а тим часом проти трьох із них розпочато слідчі дії за серйозне порушення громадського порядку.


Приводом для проведення в берлінському районі Фрідріхсгайн акції лівих радикалів стало часткове примусове виселення людей із одного будинку в берлінському районі Фрідріхсгайн, який являє собою альтернативний лівоавтономний проект співжиття. Крім того, багато хто з мешканців проекту скаржився на дедалі більш посилену присутність поліції біля нього.

Мітингарі тримали в руках транспаранти з закликами захистити будинок і виступити "солідарно проти державного терору".

Невдовзі після початку демонстрації серед учасників, за даними поліції, "запанував дуже агресивний та ворожий до поліції настрій". Крім пляшок та каміння, в правоохоронців полетіли також петарди й інші піротехнічні вироби. У результаті їхніх дій були розбиті вітрини поблизьких магазинів. Крім того, демонстранти пошкодили кілька машин поліції.

За різними даними, кількість демонстрантів зросла з 500 на початку до близько 3500.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в берлінському районі Фрідріхсхайні демонстрація лівих радикалів, яка проходила 9 липня, привела до масової бійки за участю поліцейських.

On Top