Стокгольмський суд попросив "Газпром" дати пропозиції щодо проміжного вирішення газової суперечки з Україною

НовиниПЕК    09.10.2014 - 16:53
Стокгольмський арбітражний суд попросив російську компанію "Газпром" надати свої пропозиції щодо проміжного рішення щодо газового конфлікту з Україною.

Стокгольмський арбітражний суд попросив російську компанію "Газпром" надати свої пропозиції щодо проміжного рішення щодо газового конфлікту з Україною. Про це на прес-конференції у Києві заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом місяця (може бути прийнято рішення, - ред.). Період може бути навіть ще менше, тому що, наскільки мені відомо, суд вже попросив "Газпром" надати свої пропозиції щодо проміжного рішення... До місяця, це може бути і дві, і чотири тижні. На це є великі шанси, і сьогодні є така можливість, а все залежить від суду", - сказав Продан.

Нагадаємо, 8 жовтня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що Стокгольмський арбітражний суд може прийняти рішення про тимчасову ціною на російський газ для України до кінця жовтня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top