ua en ru

Станції метро "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" запрацюють після узгодження з комендатурою Майдана

Станції Київського метрополітену "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" відновлять свою роботу після узгодження з комендатурою Майдана.

Станції Київського метрополітену "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" відновлять свою роботу після узгодження з комендатурою Майдана. Про це йде мова в офіційній заяві Комісії Київради з питань транспорту та зв'язку.

Згідно з повідомленням, щойно закінчився огляд цих двох станцій, в результаті якого було зафіксовано, що всі станції та технічне обладнання не потребують ніяких додаткових ремонтів та капіталовкладень. Матеріальних збитків не зафіксовано. Для проведення регламентних робіт на вищезгаданих станціях потрібна одна доба.

Як зазначають у комісії, керівництво КП "Київський метрополітен" отримало доручення на проведення відповідних робіт. Точний час початку роботи станцій буде узгоджено з комендатурою Майдана.

Нагадаємо, Київський метрополітен частково відновив роботу з 17:02 20 лютого 2014 р. При цьому з 21 лютого запрацювали усі станції метрополітену, крім "Хрещатик" та "Майдан Незалежності", які закриті на вхід і вихід для пасажирів та працюють лише як пересадочні вузли.