ru ua

Стало відомо, чому у партії Колесникова немає перспектив потрапити в Раду

Стало відомо, чому у партії Колесникова немає перспектив потрапити в Раду Фото: лідер партії "Наш дім - Україна" Борис Колесніков (uaourhome.com)

Нова партія "Україна - наш дім", лідером якої є Борис Колесніков, може так і залишитися тільки "партією міськради на Донбасі" через свою невиразну позицію на осі "влада-опозиція".

У статті зазначається, що український виборець любить чітко розуміти, хто за кого і хто проти. Просто стояти осторонь і давати "конструктивні поради", яких ніхто не просить, - вірний шлях до поразки.

Навіть за останні роки було кілька прикладів того, як партії, маневрувати між владою і опозицією і намагалися всидіти на двох стільцях, закінчували тим, що провалювалися між ними. Але чужі помилки нікого не вчать, в тому числі і в політиці.

"Ми хочемо, щоб Україна через двадцять років увійшла до"Великої двадцятки", - йдеться на офіційному сайті "Наш дім - Україна".

Але поки, з огляду на вищеописане, більш адекватною амбіцією для партії виглядає тільки потрапляння в будь-яку з міськрад на Донеччині.