ru ua

СРСР не зміг знищити вільний дух українського народу депортаціями та репресіями, - Порошенко

СРСР не зміг знищити вільний дух українського народу депортаціями та репресіями, - Порошенко Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Про це Порошенко написав у день 70-их роковин депортації населення західноукраїнських областей до Сибіру та північних регіонів колишнього СРСР

СРСР не зміг знищити вільний дух українського народу депортаціями та репресіями. Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

Сьогодні 70-ті роковини масової депортації населення західноукраїнських областей до Сибіру та північних регіонів колишнь...

Опубліковано Петром Порошенком 20 жовтня 2017 р.

"Сьогодні 70-ті роковини масової депортації населення західноукраїнських областей до Сибіру та північних регіонів колишнього СРСР, що мала кодову назву операція «Захід». Протягом одного дня тоді примусово виселили понад 76 тисяч осіб, щоб послабити український визвольний рух…", - написав президент.

"Навіть після закінчення найкривавішої війни – Другої світової – сталінські карателі продовжували тероризувати наш народ репресіями та депортаціями. Але знищити його вільний дух так і не змогли. Пам’ятаймо. Будьмо сильними", - додав він.