Питання надання США Україні летальної зброї не закрите, - Чалий

НовиниПолітика    23.08.2016 - 03:37
Фото: Валерій Чалий розповів, що думають у США щодо поставки зброї в Україну
Фото: Валерій Чалий розповів, що думають у США щодо поставки зброї в Україну

На думку українського посла, питання поставки летальної зброї в Україну не порушуватиметься до 8 листопада

Питання про надання Україні летальної зброї ще буде розглядатися у Сполучених Штатах Америки. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України в США Валерій Чалий в ефірі "5 каналу".

"Я пояснюю це в Америці, що ви таким чином не просто надаєте нам зброю, ви даєте нам сигнал, що ви з нами, а ми віддаємо за вас також життя. І тому я думаю, що це, можливо, буде ще розглядатися. Те, що я точно можу сказати, що це не буде розглядатися до 8 листопада - до дати виборів. Зараз Америка сконцентрована на інших питаннях", - зауважив Чалий.


Він розповів, що питання надання Україні летальної зброї у деяких колах в США викликає невдоволення, але воно ще відкрите.

"Відверто скажу, це інколи викликає відповідне незадоволення, але я буду це робити (порушувати питання летальної зброї, - ред.). Тому що я вважаю, якщо є політичне рішення Конгресу, то треба діяти і зробити наступний крок. Чи вдасться це зробити чи ні, покаже час. Але це питання не закрите", - наголосив Чалий.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що надання Україні міжнародними партнерами летальної зброї повинне залишатися на порядку денному.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top