США виступили проти російської гуманітарної допомоги Україні

П'ятниця 08 серпня 2014 19:30
Сполучені Штати Америки виступили проти російської гуманітарної допомоги Україні. Таку заяву зробила постійний представник США в Раді безпеки ООН Саманта Пауер.

Сполучені Штати Америки виступили проти російської гуманітарної допомоги Україні. Таку заяву зробила постійний представник США в Раді безпеки ООН Саманта Пауер.

Допомога Україні повинні надавати міжнародні гуманітарні організації, "її не повинна надавати Росія", підкреслила Пауер. Гуманітарна катастрофа повинна вирішуватися, але не тими, хто привів до неї, додала постпред США в РБ ООН.

Україна ефективно працює з міжнародними гуманітарними організаціями, впевнена Пауер.

Постпред також озвучила позицію Вашингтона щодо присутності російських миротворців на Україні. "Росії не можна направляти миротворців (на Україну, - ред.)", - підкреслила вона на засіданні Радбезу ООН.

З доповіддю на засіданні виступив помічник генерального секретаря ООН Іван Шимонович, координує роботу спостерігачів з прав людини в Україні.

Постпред Росії в РБ ООН Віталій Чуркін звернув увагу, що у звіті доповідача відсутні заклик припинити бойові дії в зоні конфлікту і засудження дій українських силовиків, які застосовують ракетні системи і заборонену зброю.

Москва закликає до припинення збройного протистояння на сході України і ефективного вирішення гуманітарних проблем, підкреслив постпред РФ.

Відзначимо, раніше на цьому тижні МЗС Росії запропонував сформувати міжнародну гуманітарну місію для південного сходу України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся