США виділить України 34 млн дол. на розвиток економіки

Між урядами України та США сьогодні, 17 вересня 2014 р., підписано угоди про виконання завдань у сфері розвитку, згідно з якими планується виділення Україні 34 млн дол.

Між урядами України та США сьогодні, 17 вересня 2014 р., підписано угоди про виконання завдань у сфері розвитку, згідно з якими планується виділення Україні 34 млн дол. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Повідомляється, що кошти виділятимуться у рамках програм сталого розвитку економіки, зокрема, на вдосконалення законодавчого середовища у відповідності з нормами ЄС, зміцнення потенціалу приватного сектору, збільшення підтримки малих та середніх підприємств з боку місцевої влади, удосконалення функцій громадського нагляду та участі громадян у процесах врядування, підвищення рівня енергобезпеки тощо.

Від України угоду підписав віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман, від США - директор регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі, Молдові та на Кіпрі Джед Бартон.

"Ми відчуваємо дружню підтримку Сполучених Штатів Америки, в тому числі, і в сфері розвитку тих програм, які підтримують реформи в Україні. Ваша підтримка для нас є дуже важливою. Підписання цих угод є ще одним кроком у нашій співпраці", - наголосив Гройман.

У свою чергу Бартон зауважив, що вперше Україна та USAID разом співпрацюють над визначенням цілей технічної допомоги.

"Вперше за багато років питання виділення і сфери використання коштів визначаються нами разом з українською стороною. Раніше ми здійснювали реєстрацію програм, у нас був певний бенефіціар з боку української влади. Але сьогодні те, що ми разом визначаємо та плануємо використання кошів, свідчить про нову якість і рівень нашого партнерства", - зазначив Бартон.

Нагадаємо, на початку червня 2014 р. стало відомо, що США збираються надати Україні додаткову допомогу в розмірі 48 млн дол. на проведення економічних реформ, а також на підтримку прикордонної служби країни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся