США ввели нові санкції проти Ірану

НовиниЕкономіка    17.01.2016 - 17:54
Фото: президент США Барак Обама
Фото: президент США Барак Обама
Скасування санкцій проти Ірану викликало обвал на біржах країн Перської затоки

Санкції введені через компанії, які від імені Ірану закуповують балістичні ракети

Сполучені Штати Америки ввели нові санкції відносно ряду фізосіб і організацій, пов'язаних з ракетною програмою Ірану. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства Фінансів США.

Повідомляється, що Департамент казначейства з контролю за іноземними активами США ввів санкції проти 11 юридичних та фізичних осіб, які беруть участь у закупівлі від імені іранської програми балістичних ракет.Санкції забороняють будь-які фінансові операції з визначеними компаніями та особами, а їх активи в США і в американських банках повинні бути заморожені. Причому в списку вказані не тільки іранські підприємства. Зокрема, туди потрапили зареєстрована в Гонконзі компанія Anhui Land group З., Limited і компанії з ОАЕ Candid general trading LLC і Mabrooka trading co L. L. C.

"Програма Ірану з випробування балістичних ракет становить значну загрозу для регіональної та глобальної безпеки, тому Іран продовжить зазнавати міжнародних санкцій", - заявив представник Мінфіну США Адам Шубін.

Нагадаємо, раніше США і ЄС оголосили про зняття санкцій з Ірану у зв'язку з реалізацією угод по ядерній програмі. Таким чином, з Ірану зняті тільки економічні і фінансові санкції, пов'язані з його ядерною програмою.

Читайте в розділі

Нефьодов назвав число судових позовів проти системи ProZorro

Замголови МЕРТ Нефьодов не планує більше року працювати на своїй посаді

Втрати ЄС від "жорстокого" сценарію Brexit складуть 13 млрд фунтів щороку, - The Times

On Top