США успішно випробували систему протиракетної оборони THAAD

НовиниНадзвичайні події    30.07.2017 - 20:13
Фото: система ПРО THAAD (media.defense.gov)
Фото: система ПРО THAAD (media.defense.gov)

Із 15 тестів американської системи, це стало 15-м успішним перехопленням

Агентство з протиракетної оборони США і військовослужбовці 11-ї артилерійської бригади протиповітряної оборони з Форт Блісса, штат Техас, провели успішне протиракетне випробування з використанням системи ПРО THAAD. Про це з посиланням на Агентство з протиракетної оборони США 30 липня 2017 року повідомляє "Голос Америки".

Зазначено, що балістична ракета середньої дальності була запущена літаком ВПС США над Тихим океаном. Система THAAD, розташована на Алясці, виявила, відстежила та перехопила ціль.

"Крім успішного перехоплення цілі, зібрані дані дозволять Агентству з протиракетної оборони посилити систему THAAD, наші можливості моделювання та симуляції, а також нашу здатність залишатися на крок попереду зростаючої загрози", - сказав директор Агентства з ПРО Сем Грівес.

Як повідомляється, з 15 тестів американської системи, це стало 15-м успішним перехопленням.

Також наголошується, що останній тест системи протиракетної оборони THAAD був запланований задовго до останнього запуску ракети Північною Кореєю, але стався у час загострення відносин із Пхеньяном.

Нагадаємо, 28 липня 2017 року Північна Корея провела черговий запуск балістичної ракети. Згодом лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що його країна вже має ракети, які можуть завдати удару всій континентальній частині США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top