КНДР заявила про другий ракетний запуск

НовиниПолітика    29.07.2017 - 04:48
Фото: Кім Чен Ин (KCNA)
Фото: Кім Чен Ин (KCNA)

Випробування ракети було спрямоване на те, щоб дати "суворе" попередження США

У суботу, 29 липня, Північна Корея заявила про другий успішний запуск міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-14", передає Yonhap, посилаючись на дані Корейського Центрального інформаційного агентства (KCNA).

Наголошується, що ракета пролетіла 998 кілометрів протягом 47 хвилин в Східному морі після досягнення максимальної висоти 3724,9 км.

"Останній тест підтвердив надійність нашої міжконтинентальної балістичної ракети і здатність запускати її з подивом в будь-якому місці і в будь-який час", - заявив Кім Чен Ин.

Він також додав, що в зоні досяжності запущеної ракети знаходяться також США. За його словами, випробування було спрямоване на те, щоб дати "суворе" попередження Сполученим Штатам, які прагнуть використовувати санкції і тиск на Північну Корею.

"Загроза війни у Вашингтоні спонукає нас ще більше пробуджувати і виправдовувати нашу волю до розробки ядерної зброї", - заявив лідер КНДР.

Як повідомлялося раніше, в п'ятницю, 28 липня, КНДР провела черговий запуск балістичної ракети. У відповідь на дії КНДР Південна Корея і США провели навчальні запуски ракет.

Нагадаємо, генсек ООН засудив запуск ракети КНДР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: КНДР, ракета
On Top