ru ua

У США російського хакера засудили до семи років в'язниці

У США російського хакера засудили до семи років в'язниці Фото: хакер (freepik.com)
Автор: Инна Собора

У США Федеральний суд Північного округу штату Каліфорнії засудив до 7 років і 4 місяців ув'язнення громадянина РФ Євгена Нікуліна. Його визнали винним у зломі LinkedIn, Dropbox і Formspring в 2012 році.

Про це пише DW.

Вирок виявився м'якшим, ніж очікувалося. Суддя стверджує, що виходив з тяжкості вчинених злочинів. А також врахував той факт, що Нікулін не здійснював злочинів в США, не говорить англійською, а значить у в'язниці йому доводиться важче, ніж іншим ув'язненим.

Сам Нікулін відмовився від можливості висловитися на свій захист.

Євген Нікулін був затриманий в Чехії за запитом США в 2016 році. У 2018-му він був виданий Сполученим Штатам. Суд над Нікуліним почався в березні, але був перерваний через пандемію коронавіруса. До суду росіянин протягом чотирьох років перебував у різних американських в'язницях. Ці роки будуть зараховані йому як відбуте ув'язнення.

США звинувачують Нікуліна в хакерській атаці і крадіжці даних близько 117 млн ​​користувачів LinkedIn, Dropbox і інших інтернет-компаній.

Раніше засуджений в Сполучених Штатах російський хакер Роман Селезньов визнав провину в крадіжці двох мільйонів доларів за допомогою злому кредитних карт.