США розширили санкції проти Росії за агресію в Україні

НовиниЕкономіка    20.06.2017 - 18:22
Фото: Дональд Трамп (flickr.com-Gage Skidmore)
Фото: Дональд Трамп (flickr.com-Gage Skidmore)

Санкційний список поповнили 38 приватних осіб і компаній

Сполучені Штати Америки розширили санкції проти Російської Федерації за агресію в Україні, доповнивши список 38 приватними особами та компаніями. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

Повідомляється, що під американські обмеження потрапили 19 організацій та 19 осіб з РФ, Криму і Донбасу. Зокрема, в санкційний список внесли заступника міністра економічного розвитку Росії Сергія Назарова, спецпреда РФ по співпраці з організаціями, які представляють росіян за кордоном, Олександра Бабакова і ряд "чиновників" Криму і самопроголошених "республік" Донбасу, а також так званий "Центральний республіканський банк" ДНР.

Серед організацій під санкції США потрапили російська приватна військова компанія "Вагнер" та її голова Дмитро Уткін, компанії бізнесмена Євгена Пригожина Concord-catering і Concord Management, а також дочірні компанії "Транснєфті" - "Черномортранснефть", "Гипротрубопровод", недержавний пенсійний фонд "Трансн'єфть". Крім того, в санкційний список увійшов байкерський центр "Нічні вовки".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Конгрес США загальмував прийняття санкцій проти РФ.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top