ru ua

США розширили санкції проти Росії

США розширили санкції проти Росії Фото: президент США Барак Обама

В список були додані 12 осіб

Санкції США проти Росії сьогодні, 22 грудня 2015 року, розширені, список поповнили нові російські компанії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів США.

Так, в список були додані 12 осіб, в тому числі уповноважений самопроголошеної "Луганської народної республіки" на переговорах у Мінську Владислав Дейнего, екс-глава Міністерства внутрішніх справ України Віталій Захарченко, екс-міністр освіти України Дмитро Табачник, заступник генерального директора концерну "Калашников" з комерційних питань Едуард Іоффе та інші

Крім того, були введені санкції проти 22 юридичних осіб та введені секторальні санкції проти майже 100 юросіб. Під санкції потрапили "Яндекс. Гроші", "Масандра" Ялтинська кіностудія "Галс Девелопмент", "Оборонпром" і ряд інших військово-промислових компаній, "ВТБ 24" і ряд дочірніх підприємств ВТБ, Генбанк, Мособлбанк, Инресбанк і Крайинвестбанк.

Нагадаємо, 21 грудня Рада Європейського союзу продовжила дію економічних санкцій проти Росії до 31 липня 2016 року.

Зазначимо, дія санкцій Євросоюзу минала 31 січня 2016 року. Спочатку вони були введені 31 липня 2014 року терміном на 1 рік у відповідь на дії Росії на Донбасі. У червні 2015 року санкції були продовжені ще на 6 місяців, до 31 січня 2016 року, а лідери ЄС зв'язали тривалість дії санкцій з повною імплементацією мінських угод.