США продовжать переговори з Росією щодо Донбасу, незважаючи на розбіжності по Сирії

НовиниПолітика    06.10.2016 - 11:41
Фото: речник Держдепартаменту США Марк Тонер
Фото: речник Держдепартаменту США Марк Тонер
Розвідка повідомляє про 3 загиблих та 12 поранених військових РФ на Донбасі Рада сьогодні розгляне питання введення візового режиму з Росією

Головною метою візиту Нуланд в РФ було досягнення прогресу по Україні

США продовжать вести переговори з Російською Федерацією щодо врегулювання конфлікту на сході України, незважаючи на розбіжності щодо конфлікту в Сирії. Про це заявив на брифінгу речник Держдепартаменту США Марк Тонер, повідомляє прес-служба американського відомства.

Як зазначається, ключовим завданням візиту в Москву заступниці держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторії Нуланд було обговорення конфлікту на сході України.

"Я думаю, що метою поїздки (ред. - Нуланд до Москви) було досягнення прогресу по Україні. Обговорювались кроки, які необхідно зробити для повного виконання мінських угод. Незважаючи на те, що ми призупинили двосторонню взаємодію в інших областях, наша співпраця по Україні буде продовжуватися. І хай не буде ніякої плутанини про це", - сказав Тонер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нуланд і помічник президента РФ Владислав Сурков обговорили відведення сил на Донбасі.

Читайте в розділі

Кошти місцевих рад збільшено в 5-6 разів, - Порошенко

Гундіч призначений головою Житомирської облдержадміністрації

Житомирська область є центром українського спецназу та ВДВ, - Порошенко

On Top