США закликають Україну оперативно виконати всі умови для отримання кредиту МВФ

Сполучені Штати Америки закликають Україну оперативно виконати всі умови, необхідні для отримання фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Сполучені Штати Америки закликають Україну оперативно виконати всі умови, необхідні для отримання фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це йде мова в заяві прес-секретаря Білого дому з приводу досягнення попередньої домовленості між урядом України і місією МВФ щодо кредитної програми на 14-18 млрд дол.

"Домовленість передбачає надати доступ приблизно до 27 млрд дол. загалом протягом двох років, за час яких країна впроваджуватиме історичного значення реформи для вирішення назрілих проблем, що підірвали економічну міць і процвітання України. Зараз важливо як і для уряду України, так і для МВФ рухатися оперативно і реалізувати кроки, необхідні для отримання схвалення від виконавчої ради МВФ", - йдеться в заяві.

Як зазначають у Білому домі, зі свого боку Президент США Баркак Обама разом з міжнародними партнерами залишаються вірними зобов'язанням надати МВФ усі ресурси, які їм необхідні для надання допомоги Україні.

Нагадаємо, сьогодні було оголошено, що МВФ готовий виділити Україні 14-18 млрд дол. в рамках спільної міжнародної допомоги в обсязі 27 млрд дол. протягом двох років.

Місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим працювала в Києві з 4 березня на запрошення керівництва України. Фаза роботи місії, присвячена збору і аналізу інформації, завершилася 14 березня, і на прохання керівництва місія МВФ розпочала переговори з владою України щодо програми економічних реформ, підтримку якої міг би надати МВФ. При цьому місія двічі продовжувалася до 21 та 25 березня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся