США прирівняли операції блокчейн-ICO до випуску цінних паперів

НовиниФінанси    26.07.2017 - 11:56
Фото: Америка прирівняла випуск криптовалют до емісії цінних паперів (pixabay.com)
Фото: Америка прирівняла випуск криптовалют до емісії цінних паперів (pixabay.com)

Всі подібні операції повинні реєструватися

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) прирівняла залучення коштів за допомогою емісії криптовалют (блокчейн, або "первинне розміщення коін" і "продаж квитків"-ICO), до випуску цінних паперів. Про це йдеться у попередженні учасникам ринку, опублікованому на сайті відомства.

Як йдеться в повідомленні, всі подібні операції повинні відповідати федеральному законодавству про цінні папери.

"Федеральні закони про цінні папери застосовуються до тих, хто виставляє на продаж та продає цінні папери в США, незалежно від того, є чи організація-емітент традиційної компанією або децентралізованої автономної організацією, незалежно від того, купуються ці цінні папери з використанням доларів США або віртуальних валют, і незалежно від того, чи поширюються вони в сертифікованої формі або через реєстраційну технологію", — йдеться в повідомленні

Комісія попередила, що у зв'язку з таким рішенням, емітенти токенів, що використовують блокчейн, повинні реєструватися в регулюючих органах. Ті, хто буде проводити подібні операції без реєстрації, можуть понести відповідальність за порушення.

Реєстрація "віртуальних" інвесторів потрібна для того, щоб при операціях були забезпечені всі належні розкриття інформації, а самі вони "підлягали нормативного контролю для захисту інвесторів".

Нагадаємо, биткоины отримали статус платіжного засобу в Японії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top