У США витратять 18 млрд доларів на створення зброї з штучним інтелектом

НовиниТелеком & IT    27.10.2016 - 03:53
Фото: Пентагон
Фото: Пентагон

У Пентагоні хочуть радикально змінити хід бойових дій

У США створюють системи зброї з штучним інтелектом, з допомогою яких хочуть радикально змінити хід бойових дій. Про це повідомляє газета NYT.

Наголошується, що літальний апарат, забезпечений шістьма пропелерами, був перетворений у бойового робота, який зміг знайти та ідентифікувати перебуваючих в укритті людей, озброєних автоматами АК-47.

Крім того, Міністерство оборони США розробляє роботизовані винищувачі, які могли б здійснювати рейди одночасно з літаками. Вже пройшли випробування ракети, здатні самі вибирати мету, а також автоматичні бойові кораблі, здатні самостійно здійснювати пошук підводних човнів супротивника. В цілому, за даними газети, асигнування на ці цілі оцінюються в 18 млрд доларів.

Повідомляється, що ці плани викликали занепокоєння у вчених, а також тих, хто стурбований наслідками гонки озброєнь роботів. Сотні вчених і експертів у відкритому листі ще в минулому році попередили про те, що створення навіть самої примітивної збройової системи зі штучним інтелектом може призвести до глобальної гонки озброєнь.

Нагадаємо, в даний момент, одночасно з операцією по визволенню Мосула, йде підготовка до операції по взяттю так званої столиці терористичної організації "Ісламська держава" Ракки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top