Суд у США відхилив позов проти Twitter за звинуваченням у поширенні пропаганди ІД

НовиниТелеком & IT    11.08.2016 - 07:44
Фото: позов проти Twitter відхилено
Фото: позов проти Twitter відхилено

Позов був поданий у січні 2016 року

Суд у Сан-Франциско (США) відхилив у середу позов до сервісу мікроблогів Twitter за звинуваченням у поширенні пропаганди екстремістської організації "Ісламська держава". Про це повідомляє Reuters.


Наголошується, що позов був поданий в січні цього року мешканкою штату Флорида Тамарою Філдс, чий чоловік загинув в результаті атаки бойовиків на центр підготовки поліцейських у йорданській столиці Аммані у минулому році. Філдс звинувачувала Twitter в тому, що компанія дозволяла екстремістам використовувати даний сервіс для поширення пропаганди і здійснення вербування нових бойовиків.

"Без допомоги Twitter надзвичайний ріст ІД за останні кілька років і її перетворення в найбільш небезпечну терористичну організацію у світі були б неможливі", - зазначила Філдс в позові.

У свою чергу представники соцмережі відкинули звинувачення, заявивши при цьому, що "загрозам і пропаганді тероризму немає місця в Twitter".

Повідомляється, що розглядаючий справу суддя Вільям Оррик заявив, що Twitter не може нести відповідальність за екстремістську риторику ІД, яку терористи намагаються поширювати за допомогою соцмережі.

Нагадаємо, американські компанії Twitter Inc (TWTR.N) і Bloomberg Media оголосили про підписання контракту на потокову трансляцію в прямому ефірі трьох телепрограм інформагентства, а також фінансових новин.

On Top