США називають головним викликом для України на 2016 зміну політичного керівництва

США називають головним викликом для України на 2016 зміну політичного керівництва
Фото: Джеффрі Пайетт

США вважають пріоритетним здійснення програми реформ уряду, а не його зміну

Сполучені Штати Америки називають головним викликом для України на 2016 рік зміну політичного керівництва. Про це сьогодні в ході 12-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital заявив посол США в Україні Джеффрі Пайетт, передає кореспондент РБК-Україна.

"Україна, звичайно, не розвивається так, як би вона мала. Звичайно, нам потрібно змінювати політичне керівництво для того, щоб досягти цього. Власне, на 2016 рік головне завдання, головний виклик для України - це змінити політичний клас ... Я думаю, що 2016 рік - це буде тим роком, на який ми подивимося і скажемо, що Україна консолідувалася, перебудувалася і скинула з себе авторитарний тип правління, який дістався їй від Радянського Союзу ", - заявив посол.

При цьому він зазначив, що найбільшими проблемами України, які все ще залишаються після Революції гідності, є корупція і відсутність верховенства права.

"Ми говоримо в США, що це не стосується окремих осіб, а стосується системи", - сказав Пайетт.

При цьому США вважають пріоритетним здійснення програми реформ уряду, а не його зміну.

"В українській політиці на даний момент існують дискусії, хто може очолити уряд. Як на мене, це неправильно - не хто очолить, не хтось увійде в уряд, а то, яку програму буде здійснювати ця команда, і як політичні фракції в Раді будуть підтримувати цей курс, тому що це головне, щоб залишатися на шляху до реформ та отримувати підтримку з боку Сполучених Штатів і партнерів", - сказав Пайетт.

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що за словами міністра оборони Сполучених Штатів Америки, підтримка США України буде тільки посилюватися.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся