США назвали умови для розгляду питання введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас

НовиниПолітика    29.07.2016 - 16:48
Фото: ОБСЄ
Фото: ОБСЄ

Пайєтт наголосив на погіршенні ситуації на Донбасі

Розгляд питання введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас можливий лише за умови стійкого режиму припинення вогню на сході України. Про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Денієл Байєр, повідомляє "Радіо Свобода".

"Фокус наразі на відновленні припинення вогню, що є передумовою для всього іншого… Після цього необхідно буде оцінити, яке подальше розширення заходів безпеки необхідне для того, щоб провести вільні і чесні вибори, але перший крок, незалежно ні від чого - припинення вогню", - сказав він, додавши, що чинна Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, згідно зі своїм мандатом, є цивільною місією з неозброєними спостерігачами і має такою залишатися.


"Очевидно, одним із варіантів, який обговорюється, є поліцейська місія, присутність сил безпеки певного роду, а СММ продовжить бути неозброєною місією", - додав він.

Разом з тим, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт наголосив на погіршенні ситуації на Донбасі.

Він також додав, що це відбувається з вини Російської Федерації, яка "продовжує підживлювати конфлікт, постачаючи озброєння, боєприпаси, паливо й інше".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ (МВС) України підтримує введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас. 

On Top