США можуть виділити Україні 200 млн доларів на оборону в 2019

США можуть виділити Україні 200 млн доларів на оборону в 2019
Фото: будівля Конгресу США (educationusa.state.gov)

До проекту бюджету США на 2019 рік заклали 200 млн доларів на допомогу Україні

Сполучені Штати Америки в 2019 році з федерального бюджету можуть виділити Україні 200 млн доларів на оборону. Про це йдеться у повідомленні посольства України в США в Facebook з посиланням на проект бюджету.

"У проекті федерального бюджету США на 2019 передбачено надання Україні 200 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони. Згідно з офіційно оприлюдненим документом, зазначені кошти пропонується спрямувати на надання військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України", - йдеться в повідомленні.

Також підкреслюється, що в порівнянні з бюджетним запитом на 2018 рік запропонована сума допомоги Україні збільшена на 50 млн доларів. У проекті бюджету Україну включили до переліку країн, які будуть отримувати допомогу також і за програмою Державного департаменту "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF).

В подальшому бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в Конгресі США, де можуть вноситися доповнення (досвід попередніх років свідчить про можливість збільшення Конгресом відповідних асигнувань). Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, який зараз на початковій стадії.

 

У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні 200 млн. доларів на цілі посилення безпеки і ...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 13 лютого 2018 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США підтримали законопроект про допомогу Україні у зміцненні кібербезпеки. У документі йдеться, що США мають "допомогти уряду України в поліпшенні її стратегії кібербезпеки".

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся