ru ua

США можуть ухвалити нові санкції проти посадовців Росії, - сенатор

США можуть ухвалити нові санкції проти посадовців Росії, - сенатор Фото: Марко Рубіо (flickr.comMichael Vadon)

До лютого 2018 року в Конгресі США буде представлена відповідна доповідь

Сполучені Штати Америки (США) можуть ухвалити нові санкції проти чиновників Російської Федерації (РФ). Про це заявив американський сенатор Марко Рубіо, передає DW.

"До початку лютого 2018 року в Конгресі США буде представлено доповідь про олігархів і високопоставлених чиновників РФ, які залучені у зовнішню політику Росії", - йдеться в повідомленні.

За словами сенатора, фігурантам цієї доповіді може бути заборонений в'їзд в США, а також обмежений або заблокований доступ до фінансових активів в США.

"Путін скрізь розставив лояльних до нього людей, чиї доходи і рівень життя залежать від його бажання дозволити їм стати бенефіціарами його правління. Я думаю, що з доповідей стане ясно, що є група наближених олігархів, які контролюють національні багатства завдяки своїм стосункам з Путіним. Вони ж є його агентами впливу в світі, яких він використовує у своїх політичних і фінансових цілях", - заявив Рубіо.

Так, глава США Дональд Трамп у серпні підписав доповідь закон "Про протидію супротивникам США допомогою санкцій". Противниками названо Іран, РФ і Північна Корея.

Наголошується, що за законом протягом 180 днів міністерство фінансів США, директор Нацрозвідки і держсекретар повинні будуть представити в Конгресі доповідь про олігархів і високопоставлених чиновників РФ, що впливають на зовнішню політику РФ. Термін подання звіту закінчується в лютому 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву держсекретаря США Рекса Тіллерсона, що режим санкцій не зміниться до тих пір, поки Росія не припинить вторгнення в Україну і її територіальна цілісність не відновиться.