США будуть підтримувати нарощування потенціалу Збройних сил України, - Пентагон

НовиниПолітика    16.02.2017 - 08:28
Фото: Пентагон
Фото: Пентагон

Клімкін провів зустріч з першим заступником міністра оборони США Бобом Уорком

США будуть підтримувати нарощування потенціалу Збройних сил України. Про це заявив перший заступник міністра оборони США Боб Уорк в ході зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, повідомляє прес-служба Пентагону.

Як повідомляється, Уорк і Клімкін обговорили недавню ескалацію конфлікту на Донбасі, а також допомогу, що надається США в галузі безпеки і оборони.

"Уорк підкреслив, що США, як і раніше, рішуче підтримують суверенітет і територіальну цілісність України і нарощування потенціалу Збройних сил України. Крім того, він закликав Україну зберігати прихильність до впровадження реформ, що зробить її оборонні підприємства більш ефективними та дієвими", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Клімкін підкреслив важливість підтримки з боку США права України визначати свій власний курс зовнішньої політики і підтвердив прихильність України до виконання мінських угод.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає, що з Росією треба вести переговори "з позиції сили".

On Top