Переговори з РФ необхідно вести з позиції сили, - глава Пентагону

НовиниПолітика    16.02.2017 - 05:20
Фото: глава Пентагону Джеймс Меттіс
Фото: глава Пентагону Джеймс Меттіс

Джеймс Меттіс заявив, що США і НАТО повинні захистити себе, якщо Росія чинитиме всупереч міжнародному праву

Міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає, що з Росією необхідно вестти переговори "з позиції сили". Про це він заявив у середу, 15 лютого, на зустрічі глав оборонних відомств країн НАТО в Брюсселі, передає CNN.

"Тоді як Сполучені Штати і НАТО прагнуть взаємодіяти з Росією, нам також слід захистити себе, якщо Росія хоче чинити всупереч міжнародному праву", - сказав Меттіс.

Він додав, що при цьому США як і раніше готові підтримувати відкритими політичні канали співпраці та деескалації напруженості, "подібно тому, як ми це робили в найтемніші дні холодної війни".

"Ми як і раніше відкриті для можливості відновлення партнерських відносин з Москвою, та водночас ми реалістичні у своїх очікуваннях і забезпечимо нашим дипломатам можливість вести переговори з позиції сили", - заявив Меттіс.

Нагадаємо, голова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн учергове закликав президента Дональда Трампа надати Україні летальне озброєння і зберегти санкції проти Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Пентагон висунув ультиматум членам НАТО щодо фінансових зобов'язань Розвідувальний корабель РФ зафіксовано біля бази підводних човнів США
On Top