ru ua

Середня зарплата на Уолл-стріт досягла десятирічного максимуму

Середня зарплата на Уолл-стріт досягла десятирічного максимуму Ілюстративне фото (pxhere.com)

Середній розмір бонусів в рік виріс до 184,2 тис. доларів

У 2017 році середня річна зарплата працівників нью-йоркського ринку цінних паперів, включаючи бонуси, зросла на 13% і досягла 422,5 тис. доларів. Про це повідомив фінансовий інспектор Томас Дінаполі у своїй доповіді.

У доповіді сказано, що середній розмір бонусу в секторі за звітний період було збільшено на 15%, до 184,2 тис. доларів. Повідомляється, що частка премій в структурі зарплат на Уолл-стріт склала 40%.

Середня зарплата на Уолл-Стріт виявилася найвищою в порівнянні з іншими сферами. У 2017 році на неї припало 21% сукупних зарплат у приватному секторі Нью-Йорка.

Майже чверть фахівців, що займаються цінними паперами за рік заробили більше 250 тис. доларів. В аналогічний період тільки 2,5% зайнятих в інших сферах нью-йоркській економіки змогли досягти аналогічний дохід.

"Уолл-стріт завершувала прибутком щороку з кінця рецесії в 2009 році, і винагороди у минулому році досягли максимуму з початку фінансової кризи", - зазначив Дінаполі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зростання економіки США досягло рекордних темпів з 2014. В уряді США заявили, що у другому кварталі зростання економіки держави склав 4,1% в перерахунку на річні темпи, що стало найкращим показником з третього кварталу 2014 року.