ru ua

У Середземному морі з початку 2017 року потонули більше тисячі біженців

У Середземному морі з початку 2017 року потонули більше тисячі біженців Фото: у Середземному морі з початку 2017 року потонули більше тисячі біженців

Минулого року потонули 853 людини

З початку 2017 року в Середземному морі, на шляху до Італії, загинули 1073 мігранти. Про це повідомляє агентство ООН у справах біженців, передає AFP.

Серед 8 тис. мігрантів, врятованих на Великдень, були ті, які розповіли агентству, що понад 100 осіб з їхнього корабля потонули. Відомо, що в минулому році потонули 853 людини.

Повідомляється, що італійський буксир Asso 29 врятував 1170 осіб у вівторок, включно з сім'ями з Сирії, Тунісу, Бангладеш та Африки на південь від Сахари.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лівійські рибалки знайшли тіла 28 мігрантів у човні в Середземному морі, які, ймовірно, загинули від спраги і голоду. Про це повідомив командувач групи охорони міністерства внутрішніх справ Лівії Ахмайда Халіфа Амсалам, передає Reuters.

"Рибалки витягли на берег човен із загиблими, серед яких були тіла чотирьох жінок. Жертви були поховані на кладовищі для незаконних мігрантів. Їх човен зупинився посеред моря, тому що двигун був зламаний", - повідомив Амсалам.